Nõukogu

Tõnu Pullerits

Nõukogu esimees

Tõnu Pullerits on pikaajalise kogemusega kinnisvaraspetsialist, kes on tegelenud eraettevõtjana erinevate kinnisvara arendus- ja investeerimisprojektidega alates 1994 aastast. Tõnu Pulleritsil on Tallinna Tehnikaülikooli majandusinseneri kraad ehitusökonoomikas.

Ants Kaljund

Nõukogu liige

Ants Kaljund on üle 30-aastase kogemusega metsandusekspert, kes oli kuni 2002. aasta lõpuni AS Sylvesteri aktsionär ning on tänaseni metsanduses tegev, olles metsalangetamisega tegeleva ettevõtte AS Pärnu Mets ainuomanik ja tegevjuht. Ants Kaljundil on Eesti Maaülikooli metsainseneri kraad.

Andres Koern

Nõukogu liige

Andres Koern on pikaajalise kogemusega ärijuht, kes töötas Rootsi toiduainetetootja Felix AB äriarenduse asepresidendina aastatel 1992–1993, juhtiva Eesti toiduainetetootja AS Põltsamaa Felix tegevjuhina aastatel 1993–2004 ning Felix AB Balti divisjoni asepresidendina aastatel 2005–2006. Andres Koern on Taulukeskus TK-Team Oy Ab nõukogu esimees ning Bigbank AS nõukogu liige. Andres Koernil on Lundi ülikooli magistrikraad füüsikas.

Juhatus

Sander Pullerits

Juhatuse liige, fondijuht

Sander Pullerits on investeeringute juhtimise taustaga finantsspetsialist, kes 2013. aastani töötas fondijuhina AS SEB Varahalduses, juhtides SEB Eastern Europe Small Cap aktsiafondi varade mahuga üle 60 miljoni euro. AS SEB Varahaldus on Tallinnas asuv varahaldusettevõte, mis juhib SEB grupi Ida-Euroopa suunalisi aktsiafonde kogumahuga üle 1,5 miljardi euro. Sander Pulleritsil on Tartu Ülikooli magistrikraad majandusteaduses.

Indrek Minka

Juhatuse liige, riski- ja vastavuskontrolli juht

Indrek Minka töötas kuni 2013. aastani advokaadina Soomes ja Baltikumis tegutsevas ühes juhtivas advokaadibüroos Borenius, nõustades suuremahulisi ettevõtete ühinemis- ja ülevõtmistehinguid (M&A), pankade laenusündikaatlepinguid, mitmeid võlakirjaemissioone ja igapäevast ühingujuhtimist. Indrek Minkal on Tartu Ülikooli magistrikraad õigusteaduses.